Chief Accountant

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1175527

Twoja nowa firma:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w swoim sektorze, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego. Jest to rola operacyjna, pozwalająca na rozwój kompetencji managerskich jak i biznesowych.

Zakres odpowiedzialności:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych spółki oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i inne) raportowanie do GUS
  • Bieżąca współpraca z organami podatkowymi, instytucjami ubezpieczeniowymi, bankami i audytorami
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • Prowadzenie wewnętrznych projektów mających na celu optymalizację i digitalizację procesów finansowych

Profil kandydata:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym min. B2
  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomości procedur zakupu i sprzedaży wewnątrz i poza granicami Unii Europejskiej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

Oferujemy pełne wdrożenie oraz wsparcie merytoryczne Dyrektora Finansowego, możliwość pracy w modelu hybrydowym. Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem, możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów) – biura przy Metrze Wilanowska
Możliwość rozpoczęcia współpracy „od zaraz”

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy