Chief Accountant - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Chief AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek celowych
  • Wsparcie zespołu księgowego w różnych działaniach
  • Kontrola księgowań
  • Sporządzenie deklaracji podatkowych
  • Sporządzenie sprawozdań GUS, NBP
  • Kontrola poprawności sald kont rozrachunków z kontrahentami;
  • Weryfikacja i analiza wprowadzonych dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca i roku finansowego oraz aktywne uczestnictwo podczas badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych dla spółek celowych oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • Wsparcie implementacji nowych projektów i programów

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse