Chief Accountant / Accounting&Controlling - branża produkcyjna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Nadzór nad całokształtem księgowości Spółki, sprawozdawczości lokalnej/statutowej oraz raportowanie wg US GAAP do grupy kapitałowej organizacja pracy działu finansowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji produktów farmaceutycznych.

Firma posiada certyfikaty GMP, FDA.

Opis stanowiska

  • Księgowość/rachunkowość: nadzór nad całokształtem księgowości Spółki, sprawozdawczości lokalnej/statutowej oraz raportowanie wg US GAAP do grupy kapitałowej organizacja pracy działu finansowego
  • kalkulacja podatku CIT bieżącego i odroczonego rozliczanie kosztów produkcji sporządzanie sprawozdań finansowych wg UoR i US GAAP
  • kalkulacja korekt cen transferowych i współudział z firmą zewnętrzną
  • opracowywanie wewnętrznych przepisów mających na celu prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z aktualnymi przepisami
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych, głównie na potrzeby Zarządu, grupy kapitałowej oraz audytorów
  • kontrola finansowa dokumentów
  • akceptacja zamówień w SAP
  • Controlling: przygotowywanie budżetu i forecastów śródrocznych obsługa modułu CO w SAP (m.in. zamykanie księgi materiałowej, kalkulacja materiałów itd.)

Profil kandydata

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako Samodzielna/y Księgowa/y, Główna/y Księgowa/y,
  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, inne pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w branży produkcyjnej,
  • biegła znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych oraz międzynarodowych standardów rachunkowości (IFRS lub US GAAP lub UK GAAP)
  • dobra znajomość pakietu MS Office i innych narzędzi analitycznych,
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność, terminowość,
  • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
  • znajomość programu SAP
  • wymagany język angielski min B2

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • ciekawą, pełną wyzwań, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość systematycznego rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów, w tym samochód służbowy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • Warszawa - Ursus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page