CFO - spółka usługowa (część Grupy Kapitałowej)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba, obejmie funkcję CFO w organizacji, która w sposób ewolucyjny stale umacnia pozycję rynkową.
Kandydat/ka będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie polityki finansowej, bezpośrednio nadzorując różne komórki (księgowość, kontroling, IT, legal itp.).
Idealna osoba będzie patrzyć na finanse nie tylko z perspektywy "helicopter view", lecz zaangażuje się w pracę operacyjną (usprawnienia, projekty, finansowanie).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma usługowa, część międzynarodowej grupy kapitałowej.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją polityki finansowej organizacji
  • Zarządzanie strukturami finansowymi we współpracy z kierownikami poszczególnych działów - księgowość, kontroling, windykacja, treasury, IT, legal - ok. 30 osób
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne/zewnętrzne w oparciu o standardy lokalne jak i IFRS
  • Współpraca z podmiotami finansującymi w zakresie gwarancji bankowych, limitów, kredytów, leasingów itp.
  • Zarządzanie płynnością finansową
  • Wsparcie Zarządu w projektach/decyzjach strategicznych (analiza szans/zagrożeń)
  • Współpraca z Grupą / funduszem
  • Rozwój narzędzi raportingowych i kontrolingowych
  • Udział w projektach inwestycyjnych
  • Proaktywny udział w działaniach usprawniających/optymalizacyjnych w obszarze finansów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego (Dyrektor Fin. / Finance Manager / Controlling Director)
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach usługowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem finansowym (min. 5 osób)
  • Znajomość przepisów lokalnych (UoR) jak również IFRS
  • Praktyczna znajomość rachunkowości finansowej/zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane certyfikaty takie jak ACCA/CIMA/CFA

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page