Central Material Planner - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukuję Kandydata na stanowisko:

Central Material PlannerMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za planowanie dostaw opakowań i surowców;
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji dla europejskich fabryk;
  • Zapewnienie długoterminowej wizji i strategii łańcucha dostaw materiałów przychodzących;
  • Codzienna współpraca z Kierownikami Planowania i Logistyki Produkcji;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z naszymi dostawcami z Europy i Azji;
  • Analizowanie trendów popytu;
  • Określanie odpowiedniego poziomu zapasów i zabezpieczanie wydajności dostawców;
  • Praca nad standaryzacją funkcji planowania materiałowego, mająca na celu poprawę produktywności i poziomu usług;
  • Kontrolowanie kluczowych wskaźników efektywności;
  • Prowadzenie cyklicznych przeglądów dla materiałów krytycznych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży FMCG.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym;
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe;
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport, bony i paczki na święta);
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu;
  • Zniżki na firmowe produkty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.