Cash Collection Specialist with German

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła firma/Your future company

Nasz Klient z sektora SSC/BPO to potentat na rynku produkcji narzędzi przemysłowych i ręcznych. Aktualnie poszukuje on osoby, która obejmie stanowisko Cash Collection Specialist with German.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa klientów wewnętrznych w języku niemieckim,
  • uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń,
  • wykonywanie transakcji finansowych, w tym weryfikacja, klasyfikowanie i rejestrowanie danych dotyczących należności
  • weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur,
  • zarządzanie dokumentacją klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze Cash Collection,
  • znajomość języka angielskiego (B2) oraz języka niemieckiego (C1),
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym,
  • kierunkowe wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,
  • skrupulatność w działaniu.

Oferujemy:

  • możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu w międzynarodowych strukturach firmy,
  • świeże owoce w biurze,
  • Praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • stabilną zatrudnienie w oparciu o UoP,
  • szeroki pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna, dopłaty do obiadów, półroczne premie i inne).

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy