Capital Market Specialist (Industrial)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat będzie odpowiedzialny za analizę sytuacji rynkowej, w szczególności sektora magazynowego. Ściśle będzie współpracował z działem Inwestycji i Rozwoju oraz będzie wpierał zespół Rynków Kapitałowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych, magazynowych.

Opis stanowiska

  • Analiza sytuacji rynkowej, dotyczącej nieruchomości komercyjnych w szczególności sektora magazynowego (budowy, wynajmu i zarządzania powierzchniami komercyjnymi);
  • Tworzenie zestawień oraz raportów dotyczącej powierzchni, która wchodzi w skład portfela nieruchomości naszego Klienta;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu wniosków urzędowych i prowadzenie korespondencji z osobami zaangażowanymi w proces (prawnicy, inwestorzy);
  • Przygotowywanie wycen mających na celu dostarczenie informacji wartościowych z punktu widzenia realizacji celów i zadań inwestycyjnych firmy;
  • Wsparcie zespołu inwestycyjnego podczas sprzedaży i nabycia nieruchomości;
  • Zaangażowanie w liczne transakcje;
  • Wsparcie działu Capital Markets w relacjach z inwestorami.

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze nieruchomości. Mile widziane są również osoby z branży konsultingowej/doradczej lub inwestycyjnej/finansowej.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętności w zakresie negocjacji oraz pracy zespołowej;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zaawansowana znajomość Excela i Power Point;
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój oraz cel.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę u lidera w branży z siedzibą w centrum miasta;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page