Opis stanowiska pracy

9-21-52483

Dla międzynarodowej firmy dystrybucyjnej poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko C#/.NET Developer.

80% czasu pracy w projekcie dotyczy rozwoju.

Zadania:
- rozwijanie oraz dostarczanie nowych funkcjonalności na istniejącą platformę;
- zbieranie wymagań ze strony biznesu nt. kierunku rozwoju platformy;
- współpraca z globalnym zespołem IT.

Wymagania:
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe;
- bardzo dobra znajomość języka programowania C#;
- bardzo dobra znajomość SQL;
- dodatkowym atutem będzie znajomość: WCF, WPF, Entity Framework;
- mile widziana znajomość systemu SAP;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- wykształcenie wyższe;
- umiejętność współpracy w zespole.

Korzyści:
- konkurencyjny pakiet benefitów.
- atrakcyjne wynagrodzenie.
- przyjazna atmosfera w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP