C++ Embedded Developer

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-48369

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku C++ Embedded Developera.

Zakres obowiazków:
- rozwój oprogramowania na systemy wbudowane w języku C++
- tworzenie prototypowych, innowacyjnych rozwiązań
- współpraca z członkami zespołu z Polski oraz z zagranicznych oddziałów firmy
- tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera oprogramowania wbudowanego
- dobra znajomość C/C++ oraz chęć rozwoju w programowaniu C++
- doświadczenie w pracy z mikroprocesorami ARM i systemem RTOS
- wiedza w zakresie projektowania systemów i projektowania obiektowego
- znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- duże możliwości rozwoju zawodowego m.in. poprzez ścisłą współpracę z zagranicznymi zespołami R&D firmy
- szeroki pakiet benefitów (np. opieka medyczna, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, spotkania integracyjne)
- elastyczne godziny pracy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP