Hays Poland

C# Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1096436

Dla naszego klienta, firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko Programista .NET/C#

Kontrakt B2B
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • tworzenie i rozwój aplikacji w technologii Microsoft .NET/C# i SQL Server;
  • projektowanie zaawansowanych systemów z różnych dziedzin;
  • utrzymanie i rozwój systemów realizowanych przez firmę;
  • testowanie i uruchamianie tworzonego kodu, przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej;
  • profil czasu pracy: 30 % – projektowanie systemów i aplikacji, 50% – programowanie, testowanie itp., 20% – utrzymanie/poprawa błędów i rozwój zrealizowanych systemów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym;
  • Minimum 2-letnie doświadczanie w tworzeniu komercyjnych systemów/aplikacji;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows, .Net i języka C# wraz z Visual Studio;
  • Praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL Server wraz z Entity Framework;
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych;
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem Web Service (XML, SOAP);
  • Podstawowa znajomość technik tworzenia aplikacji internetowych (HTML, CSS, Javascript, jQuery, AJAX);
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (SVN/GIT/TFS. Itp.);
  • Znajomość języka angielskiego, poziom minimum – B2;

Wymagania osobowościowe:
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Terminowość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Stawkę adekwatną do umiejętności oraz premie projektowe;
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach z obszarów: telekomunikacja, CRM, aplikacje: webowe, geolokacyjne, big-data, numeryczne itp.
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Bardzo przyjazne warunki pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland