C/C++ Software Engineer (Machine Learning Team)

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z zakończonym z sukcesem projektem badawczym w obszarze sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego, a jednocześnie startem fazy komercjalizacji wypracowanego rozwiązania, poszukujemy C/C++ Software Engineer’a. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie inżynierowie, badawcze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarze NLP z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik Machine Learning, Data Science, Sztucznej Inteligencji oraz adekwatnych zasobów obliczeniowych.

Opis stanowiska:

- Projektowanie i rozwój oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego i/lub uczenia maszynowego;

- Projektowanie i rozwój modułów oraz strumieni przetwarzania danych na potrzeby zbierania, weryfikacji, zarządzania oraz dystrybucji dużych zbiorów danych (Big Data);

- Współpraca z innymi ekspertami, w tym ekspertami językowymi, oraz zagranicznymi ośrodkami R&D.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;

- Doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania (na poziomie Junior lub Middle lub Senior Developera);

- Bardzo dobra, praktyczna znajomość języków C i C++;

- Dobra znajomość środowiska Linux;

- Umiejętność pisania skryptów bash’owych;

- Znajomość języków Perl i Python na poziomie minimum podstawowym;

- Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru syntezy mowy/rozpoznawanie mowy;

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy