Business & Market Data Analyst

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Analiza danych biznesowych w celu zapewnienia dokładnych informacji na temat sprzedaży i prognozy dla każdego produktu

Ścisła współpraca z Product Manager i zespołem (KAM), w zakresie planowania, zarządzania oraz procesów dostawy zamówień

Przygotowywanie raportów i obliczeń dla zespołów sprzedażowych i marketingowych

Przygotowywanie analiz i prognoz w S&OP

Współpraca z centralą w zakresie analizy danych biznesowych

Wdrażanie i rozwój modułów, narzędzi i aplikacji wspierających procesy biznesowe.

Wymagania:

Wiedza z zakresu działań biznesowych

Doświadczenie w pracy w zakresie analizy danych rynkowych, będzie dodatkowym atutem

Analityczne myślenie

Dobra znajomość Excel oraz innych narzędzi analitycznych

Dokładność oraz odpowiedzialność za obowiązki

Umiejętność korzystania i wdrażania rozwiązań Busieness Intelligence

Doświadczenie w pracy z SAP oraz narzędziach raportowania QlikView będzie dodatkowym atutem

Zaawansowana znajomość j. angielskiego.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stały rozwój osobisty

Pakiet benefitów(LuxMed VIP, Multisport, Ubezpieczenie grupowe)

Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.