Business Intelligence (BI) Analyst (Kraków, Warszawa)

mazowieckie

Accenture Consulting

Opis stanowiska pracy

Job description:

  • Implementing and maintaining Business Intelligence software, e.g., IBM Cognos
  • Coding and testing program modules; assisting in design
  • Assisting in the data integration
  • Developing of project documentation
  • Preparing and conducting trainings for system users
  • Working in a project team at our Client's

Qualifications

  1. Bachelor's Degree - preferably in technical (majors like: computer science, telecommunication, electronics)
  2. Very good understanding of Business Intelligence and Data Warehouse- at least 1 year of work experience in the area
  3. Practical knowledge of database issues, including SQL and/or PL/SQL programming skills
  4. Excellent command of English and Polish
  5. Good communication (written and oral) and interpersonal skills
  6. Ability to work creatively and analytically in a problem-solving environment
  7. Ability to meet travel requirements when applicable. Headquarter is located in Warsaw.

Wymagania

We offer:

  1. Work in a renowned company in the implementation of projects for leading Polish and foreign clients
  2. Wide possibilities of fast professional development through a clearly defined career path
  3. Excellent working atmosphere
  4. Worldwide acces to the experience of Accenture employees, gathered in a modern knowledge management systems

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych... technologii i outsourcingu. Ponad 223 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. W roku finansowym zamkniętym 31 sierpnia 2010 roku, Accenture osiągnęło przychody netto sięgające 21,6 miliarda dolarów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie: www.kariera.accenture.com

Konsultanci firmy Accenture, współpracując z naszymi klientami oraz ekspertami zajmującymi się nowoczesnymi technologiami, projektują oraz wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym firmy staną się bardziej efektywne i konkurencyjne. Nasi konsultanci mają głęboką i specjalistyczną wiedzę biznesową, techniczną i funkcjonalną, ale co najważniejsze, wiedzą, jak stworzyć globalne zespoły fachowców, posiadających takie umiejętności i uzdolnienia, które pozwolą spełnić wymagania klientów na danym rynku lub w konkretnym regionie.

Management Consulting - profesjonaliści, którzy koncentrują się na strategii i biorą odpowiedzialność za przeprowadzane zmiany organizacyjne i transformacje biznesowe.

Systems Integration Consulting - eksperci tego obszaru są odpowiedzialni za prowadzenie złożonych programów konsultingowych, obejmujących biznesowe modelowanie procesów i następujące po nim wdrożenie funkcjonalności zintegrowanych systemów informatycznych.

Technology Consulting - eksperci tego obszaru odpowiedzialni są za opracowywanie innowacji technologicznych. Ich rozwiązania stanowią podstawową strukturę naszego działu integracji systemów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting