Business Intelligence Analyst

Warszawa, mazowieckie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o współpracy:

  • Projekty: rozwiązania analityczne/ BI m.in. dla branży komunikacyjnej
  • Lokalizacja: Warszawa (Metro Słodowiec), zdalnie 3 dni w tyg.
  • Praca zdalna: ~3dni
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budzet: 90 - 140 PLN/h netto na b2b, w zależności od doświadczenia - do negocjacji

Zakres zadań:

  • Współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym
  • Zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w ramach inicjatyw Business Intelligence
  • Zrozumienie danych oraz procesów biznesowych klienta
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej wymagań, designu czy instrukcji obsługi
  • Weryfikacja dostarczonej wartości przez zespół developerski
  • Dbanie o spójność modelu danych, zgodność z przyjętymi standardami
  • Koordynacja małych i średnich inicjatyw wewnątrz projektu jako lider
  • Aktywny udział w inicjatywach wewnętrznych jak i zewnętrznych by zapewnić wymianę wiedzy oraz stały rozwój swój i członków zespołu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pełnieniu roli Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego w projektach IT bądź Analityka BI
  • Angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Dobra znajomość SQL, zrozumienie specyfiki procesów ETL i baz danych
  • Samodzielność i chęć do brania odpowiedzialności
  • Kreatywność oraz pro aktywność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Podejście zorientowane na rozwiązywanie problemów i zapewnienie biznesowej wartości
  • Umiejętność przekładania języka biznesu na techniczny i vice versa

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania kodu Python\Scala
  • Podstawowa znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania, przetwarzania oraz prezentacji danych (m.in. Azure Managed Instance, Azure Data Lake, Azure Event Hub, Azure Data Factory, Azure Databricks, PowerBI)
  • Doświadczenie z Jira i Confluence
  • Język francuski

Oferujemy:

  • Pomoc w zdobywaniu wiedzy, refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w szczególności komponentach Azure - 100% prac w Azure
  • Fantastyczną atmosferę w zespole pasjonatów IT
  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy