Business Intelligence Analyst

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o współpracy:

  • Projekty: rozwiązania analityczne/ BI m.in. dla branży komunikacyjnej
  • Lokalizacja: Warszawa (Metro Słodowiec), zdalnie 3 dni w tyg.
  • Praca zdalna: ~3dni
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budzet: 90 - 140 PLN/h netto na b2b, w zależności od doświadczenia - do negocjacji

Zakres zadań:

  • Współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym
  • Zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w ramach inicjatyw Business Intelligence
  • Zrozumienie danych oraz procesów biznesowych klienta
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej wymagań, designu czy instrukcji obsługi
  • Weryfikacja dostarczonej wartości przez zespół developerski
  • Dbanie o spójność modelu danych, zgodność z przyjętymi standardami
  • Koordynacja małych i średnich inicjatyw wewnątrz projektu jako lider
  • Aktywny udział w inicjatywach wewnętrznych jak i zewnętrznych by zapewnić wymianę wiedzy oraz stały rozwój swój i członków zespołu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pełnieniu roli Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego w projektach IT bądź Analityka BI
  • Angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Dobra znajomość SQL, zrozumienie specyfiki procesów ETL i baz danych
  • Samodzielność i chęć do brania odpowiedzialności
  • Kreatywność oraz pro aktywność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
  • Podejście zorientowane na rozwiązywanie problemów i zapewnienie biznesowej wartości
  • Umiejętność przekładania języka biznesu na techniczny i vice versa

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania kodu Python\Scala
  • Podstawowa znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania, przetwarzania oraz prezentacji danych (m.in. Azure Managed Instance, Azure Data Lake, Azure Event Hub, Azure Data Factory, Azure Databricks, PowerBI)
  • Doświadczenie z Jira i Confluence
  • Język francuski

Oferujemy:

  • Pomoc w zdobywaniu wiedzy, refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w szczególności komponentach Azure - 100% prac w Azure
  • Fantastyczną atmosferę w zespole pasjonatów IT
  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.