Business Finance Manager - Real Estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za całokształt zadań kontrolingowych (Sporządzanie budżetu rocznego, prognoz miesięcznych oraz planów średnioterminowych, kontrola ich wykonania.Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca, raportowanie zarządcze oraz odpowiedzialność za analizę rentowności) Propozycja skierowana do kandydatów mających doświadczenie w kontrolingu biznesowym po stronie firm z branży nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości - deweloper.

Opis stanowiska

  • Analizowanie danych finansowych, przygotowywanie analiz ad hoc zgodnie z wymaganiami Zarządu, Właściciela i Inwestora.
  • Odpowiedzialność za procesy budżetowania.
  • Zarządzanie transakcjami finansowymi (nowe projekty inwestycyjne - umowy, prezentacje, analizy; współpraca z bankami-negocjacje, umowy itp.).
  • Usprawnienie funkcji i operacji księgowych.
  • Opracowywanie planów rozwoju finansowego.
  • Ocena i zarządzanie ryzykiem.
  • Koordynowanie procesów audytu (zewnętrznego i wewnętrznego).
  • Współpraca z bankami finansującymi.
  • Współpraca z wszelkimi partnerami w ramach podpisywanych umów joint venture.
  • Zarządzanie projektami w obszarze finansów i rachunkowości, w szczególności:
  • Raportowanie do Grupy
  • Kalkulacje na podstawie sprzedaży i zaawansowania prac budowlanych
  • Prowadzenie Cash flow oraz update biznes planów dla poszczególnych projektów oraz dla całej działalności w Polsce
  • Wyliczenie odsetek, koordynacja podpisania umów
  • Rejestracja aktów przeniesienia własności

Profil kandydata

  • Doświadczenie w branży nieruchomości na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Rozumienie procesu budżetowania i prognozowania
  • Potrafienie powiązania liczby z biznesem - rozumienie, co kryje się za liczbami
  • Silne umiejętności excelowe
  • Swobodnie porozumiewanie się w języku angielskim, raportowanie do Grupy
  • Pełne zaangażowanie w prace i umiejętność pracy pod presją czasową
  • Szukamy osoby pro aktywnej z biznesowym podejściem

Oferujemy

  • Samodzielność, decyzyjność, wpływ na rozwój firmy
  • Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia
  • Umowa o prace
  • Benefity: ubezpieczenie na życie
  • Praca stacjonarna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page