Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Posiadasz doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu w branży budowlanej?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znany Generalny Wykonawca działający w wielu sektorach budownictwa, o ugruntowanej pozycji na rynku, który w związku z rozwojem struktur, poszukuje nowych członków zespołu.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne poszukiwanie nowych projektów do realizacji,
  • Analizę trendów rynkowych,
  • Reprezentowanie naszego Klienta przed potencjalnymi Klientami,
  • Prowadzenie procesu akwizycji do momentu przekazania do działu realizacji,
  • Prowadzenie procesu ofertowego we współpracy z działem oferowania i działem technicznym,

Profil kandydata

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają:

  • wiedze i doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w segmencie kubaturowym i/lub przemysłowym,
  • doświadczenie w sektorze prywatnym jak i publicznym,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów od strony wykonawczej,
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie bardzo dobrym- prowadzenie rozmów i negocjacji w jęz. angielskim,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach, w dynamicznym zespole oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page