Business Development Manager

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1148199

Naszym Klientem jest firma doradcza zajmująca się pozyskiwaniem funduszy na przedsięwzięcia nieruchomościowe.

Osoba na tym stanowisku będzie pierwszym punktem kontaktu dla dotychczasowych kontrahentów oraz będzie odpowiedzialna za rozwój sieci kontaktów będących potencjalnymi źródłami finansowania. Do zakresu zadań należeć będzie: stały kontakt i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz przyszłymi klientami, implementacja strategii rozwoju, uczestnictwo w spotkaniach z klientami, opracowywanie ofert oraz ścisła współpraca z działem researchu.

Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające pierwsze doświadczenie rolach związanych z rozwojem biznesu. Nie musi to być osoba bardzo doświadczona, zależy nam raczej na rozumieniu czym jest business development i zaangażowaniu w powierzone projekty. Szczególnie mile widziane doświadczenie z obszaru nieruchomości oraz finansów. Niezmiernie ważna będzie dla nas znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. W Twojej przyszłej pracy istotna będzie skrupulatność, samodzielność  i umiejętność zarządzania czasem własnym oraz pro-klienckie, otwarte nastawienie.

Firma proponuje współpracę w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy. Biuro firmy znajduje się w ścisłym centrum Warszawy.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Budownictwo / Praca na budowie