Business Development Manager

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej wyspecjalizowane usługi IT, poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż na rynku Polskim, a także rynkach zagranicznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma oferująca usługi IT w sprofilowanych obszarach działania. Odbiorcami usług są centra biznesowe oraz wiodące polskie i międzynarodowe firmy. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko Business Development Managera.

Opis stanowiska

* Planowanie, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
* Realizowanie celów biznesowych
* Zapewnienie rentowności poprzez efektywną pracę z zespołem
* Budowanie wizerunku oraz realizacja strategii handlowej firmy
* Zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami
* Współpraca z zespołem marketingu

Profil kandydata

* Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą w sektorze usług IT
* Umiejętność efektywnego zarządzania rozproszoną strukturą
* Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
* Dojrzałość biznesowa oraz myślenie strategiczne
* Rozwinięte umiejętności analityczne oraz planistyczne
* Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym

Oferujemy

* Praca w stabilnej organizacji
* Możliwość rozwoju w strukturach organizacji w związku z jej intensywnym rozwojem
* Duża odpowiedzialność biznesowa
* Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów socjalnych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż