Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma oferująca rozwiązania wideokonferencyjne poszukuje osoby na stanowisko Business Development Managera. Zatrudniony osoba będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma o globalnym zasięgu specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań wideokonferencyjnych dedykowanych klientom biznesowym.

W związku z dalszym rozwojem firmy w regionie CEE poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Business Development Managera. Wybrany kandydat/ka będzie odpowiedzialny/a za pozyskiwanie klientów i sprzeda¿ systemów wideokonferencyjnych do sektora B2B.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z sektora B2B
  • Realizacja jakościowych i ilościowych celów sprzedażowych
  • Komplementarna analiza potrzeb klientów w obszarze rozwiązań wideokonferencyjnych w celu przygotowania indywidualnej oferty handlowej
  • Monitorowanie działań konkurencji i wdra¿anie nowych strategii
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzeda¿y CEE

Profil kandydata

  • Wykształcenie wy¿sze
  • Min. 5 letnie udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i sprzeda¿y usług telekomunikacyjnych / IT do klientów z sektora B2B (hunting)
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych na poziomie decydentów w firmach o różnej wielkości (SMB, Enterprise)
  • Znajomość rozwiązań biznesowych firmy Microsoft
  • Duża samodzielność i łatwość w podejmowaniu decyzji
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w międzynardowej firmie
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page