Business Development Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient to firma pozycjonująca się w TOP 10 firm pod kątem przychodów z działalności TSL w 2020 roku. Jest to Operator Logistyczny o globalnych możliwościach świadczący usługi w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, a także obsługi magazynowej oraz wsparcia celnego.

Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój nowego biznesu w obszarze logistyki kontraktowej,
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z międzynarodowymi jak i krajowymi kontrahentami;
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych, planowanie kanałów docierania do klientów/grup docelowych,
  • Koordynacja procesu wdrożenia nowych klientów;
  • Planowanie i zarządzanie budżetem;
  • Realizacja celów rocznych na poziomie obrotu i marży na sprzedaży;
  • Monitorowanie trendów rynkowych;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku usług logistycznych;
  • Język Angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy i zdeterminowanie w realizacji założonych celów;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników;
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową również do celów prywatnych;
  • W zależności od lokalizacji możliwość pracy zdalnej;
  • Miłą atmosferę pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.