Business Development Manager | Cybersecurity

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji oferującej rozwiązania IT poszukujemy Business Development Managera.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za pozyskanie klientów w obszarze cybersecurity.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów i partnerów dla firmy
  • Trafne identyfikowanie potrzeb klientów,
  • Sprzedaż rozwiązań z obszarów cyberbezpieczeństwa
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Zarządzanie bazą danych klientów
  • Aktywne monitorowanie rynku i identyfikowanie szans sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie analizy rynku pod względem nowinek technologicznych z zakresu infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa
  • Współpraca z producentami i dystrybutorami rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży IT
  • Doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedażowego
  • Wysoki poziom inicjatywy, asertywności i chęć osiągnięcia sukcesu
  • Dobra wiedza technologiczna i umiejętność szybkiego zapoznawania się z nowościami technologicznymi na rynku
  • Umiejętność perswazji i radość z komunikacji z ludźmi
  • J. angielski - poziom min. B2
  • Nastawienie na realizację celu, proaktywność
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub umowy b2b
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page