Business Data Analyst with Power BI

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeśli chciał/a/byś mieć wpływ na rozwój biznesu w dużej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej, poprzez tworzenie i dostarczanie danych sprzedażowych oraz z zakresu współpracy z klientami to ta oferta jest dla Ciebie! Będziesz pracować min in. w Power BI, SQL oraz VBA.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, koncernu farmaceutycznego, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Business Data Analyst with Power BI

Opis stanowiska

  • Tworzenie wielowymiarowych raportów sprzedażowych przy użyciu Power BI
  • Analiza danych biznesowych oraz przygotowywanie rekomendacji na potrzeby działów komercyjnych
  • Monitorowanie realizacji celów biznesowych, analiza wykonania planów i wyciąganie wniosków
  • Kalkulacja premii i bonusów dla Działu Sprzedaży
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego dla zespołów komercyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami IT oraz dostawcami danych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe matematyczne/informatyczne/ekonomiczne;
  • Zaawansowana znajomość SQL oraz Power BI - weryfikowane w procesie rekrutacji
  • Mile widziana znajomość Python, Visual Basic, DAX
  • Doświadczenie w budowaniu dashboardów oraz tworzeniu raportów od podstaw
  • Średnio-zaawansowana znajomość angielskiego w mowie i piśmie (B2)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Dostęp do programów opieki zdrowotnej oraz karta sportowa
  • Roczny bonus uzależniony od wyników firmy
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju kariery
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page