Business Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma specjalizująca się w sektorze nieruchomości logistycznych
  • Wsparcie działu inwestycji, rozwoju i zarządzania aktywami

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper specjalizujący się w inwestycjach z sektora nieruchomości logistycznych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w tworzeniu modelowania finansowego, w tym modeli zarówno na poziomie funduszu jak i aktywów
  • Asystowanie przy wewnętrznych i zewnętrznych obowiązkach sprawozdawczych
  • Zapewnienie wsparcia dla zespołów ds. inwestycji, rozwoju i zarządzania aktywami w zakresie oceny i analizy potencjalnych transakcji (rozwój, przejęcia, zbycia, propozycje najmu)
  • Asystowanie przy due diligence potencjalnych przejęć/transakcji
  • Pomoc w przygotowaniu materiałów oraz prezentacji dla inwestorów
  • Prowadzenie badań rynkowych w celu wsparcia strategii inwestycyjnej funduszu

Profil kandydata

  • Tytuł licencjata w zakresie nieruchomości, inżynierii, finansów, biznesu, ekonomii lub pokrewnej dziedziny
  • 2-5 lat doświadczenia w zarządzaniu inwestycjami w nieruchomościach, bankowości inwestycyjnej, wycenach, analityce nieruchomości lub finansach/księgowości
  • Silne umiejętności analityczne, w tym doświadczenie w przeprowadzaniu szczegółowych analiz finansowych z wykorzystaniem programu Microsoft Excel
  • Wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów dla komitetów inwestycyjnych
  • Doskonałe umiejętności w zakresie pisemnej i ustnej komunikacji w języku angielskim
  • Gotowość do podróży zagranicznych od czasu do czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy
  • Jasna ścieżka kariery i rozwoju zawodowego
  • Możliwość stałego zdobywania wiedzy i poszerzania kompetencji pod okiem liderów rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page