Brygadzista robót drogowych

Warszawa, mazowieckie

Lafarge Cement S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dziennych działek roboczych dla zespołu,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt do realizacji robót,
  • Terminowa realizacja zaplanowanych działań,
  • Zapewnienie płynnego postępu robót,
  • Prace towarzyszące przy robotach drogowych,
  • Praca w delegacjach na terenie całego kraju.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty robót drogowych lub na stanowisku robotnika drogowego,
  • Doświadczenie przy wykonywaniu nawierzchni drogowych,
  • Znajomość branży drogowej,
  • Mile widziane uprawnienia na przecinarkę do nawierzchni lub zagęszczarkę,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, uczciwość i otwartość na zmiany,
  • Prawo jazdy kat. B.

Grupa LafargeHolcim to światowy lider w przemyśle materiałów budowlanych. Oferujemy... szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Działamy w ponad 80 krajach na świecie, gdzie zatrudniamy około 80000 pracowników.

W Polsce jako Lafarge istnieje od 20 lat. Posiadamy ponad 50 zakładów produkcyjnych, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria