Opis stanowiska pracy

Poszukuję doświadczonego BRUKARZA. Zapewniam wszystkie materiały i sprzęt niezbędny do pracy. Praca na terenie Warszawy i okolic. Wyjazd z bazy z Warszawy Wesołej.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie przy robotach brukarskich (mile widziane doświadczenie przy robotach wodno-kanalizacyjnych zewnętrznych)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zarządzanie brygadą
  • Rzetelność i dokładność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa obsługa niwelatora, piły, zagęszczarki

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wypłata co tydzień
  • Oferujemy dowóz do miejsca pracy z bazy
  • Możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o telefon – 501-133-944. Możliwość pracy od już.

Prezentacja firmy

Naszą ofertą staramy się wyjść naprzeciw coraz większym wymaganio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Inne