Broker ubezpieczeniowy - przyszły lider biznesu poszukiwany od zaraz!

THE UNLIMITED POLAND Sp.z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

The Unlimited Poland jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową. Współpracujemy z takimi partnerami jak: Lloyds, AXA, AIG i S7 Health.

Przez 4 lata z rzędu wygrywaliśmy prestiżową nagrodę "Najlepszego Pracodawcy" przyznawaną przed Deloitte.

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osób do współpracy jako:

Co będziesz robić?

  • Twoim głównym obowiązkiem będzie sprzedaż produktów ubezpieczeniowych przez telefon;
  • Będziesz aktywnie wspierać i rozwijać nasz biznes;
  • Pracować z fajnymi ludźmi w luźnej atmosferze (nie jesteśmy korporacją!)

Aby do nas dołączyć musisz:

  • Mieć doświadczenie w sprzedaży lub w obsłudze klienta i udowodnić nam, że jesteś w tym dobry/a
  • Być pewny/a siebie- tzn. mieć gadane i potrafić szybko zareagować na to, co mówi do Ciebie klient
  • Być dyspozycyjny - poświęć nam 100% siebie, a zobaczysz, że codziennie będziesz bliżej spełnienia marzeń!
  • Mieć nastawienie na cel i zarabianie pieniędzy - wiesz po co przychodzisz do pracy, wytrwale dążysz do celu i wiesz co dostaniesz, gdy go osiągniesz
  • Musisz mieć minimum średnie wykształcenie ogólnokształcące, które jest niezbędne do wyrobienia licencji KNF;

Czego NIE WYMAGAMY?

  • ukończonych studiów, dyplomów i setek kursów
  • doświadczenia w branży- wszystkiego Cię nauczymy!

W zamian oferujemy Ci:

  • Podstawę i system prowizyjny
  • Bonusy motywacyjne
  • Szybką ścieżka rozwoju - możliwość wypromowania się na trenera w ciągu 2 miesięcy, na team lidera w 2/3 miesiące!
  • Fajne biuro w śródmieściu, w którym żyjemy nie tylko pracą!
  • Własny kubek z ulubioną kawą!

Prezentacja firmy

The Unlimited jest międzynarodową firmą zajmującą się ubezpieczeniami i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi