Opis stanowiska pracy

Narodowy Instytut Onkologii

im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy

poszukuje kandydata na stanowisko

Broker Innowacji

w ramach programu „Inkubatora innowacyjności 4.0”

Od kandydatów oczekujemy:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane nauki medyczne, biotechnologia, biologia, chemia)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w relacjach B2B
  • Umiejętność pozyskiwania informacji badawczo-rozwojowych
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość zagadnień związanych z pracami na rzecz komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych lub na rzecz wdrożenia nowych technologii w działalności podmiotów gospodarczych
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z kadrą zarządzającą przedsiębiorstw, jednostek administracji publicznej i kadrą naukową
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji poprzednich edycji programu Inkubator Innowacyjności
  • Wiedza z obszaru ochrony własności intelektualnej
  • Umiejętność współdzielenia się wiedzą

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • Inwentaryzacja rozwiązań możliwych do skomercjalizowania
  • Identyfikacja potrzeb przedsiębiorstw w zakresie prac B+R
  • Pozyskiwanie zespołów naukowych gotowych do podjęcia badań w tematyce będącej odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe
  • Udział w opracowaniu i wprowadzeniu kart technologii do elektronicznej bazy danych, zawierającej ofertę wdrożeniową
  • Udział w wystawach i targach typu „science to bisnes” mających na celu realizację zadań promocyjnych oferty technologicznej
  • Prezentacja potencjalnym nabywcom rozwiązań opracowanych w ramach programu
  • Organizacja spotkań naukowców z przedsiębiorstwami
  • Uczestnictwo w negocjacjach biznesowych
  • Organizacja spotkań naukowców z funduszami inwestycyjnymi
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (krajowych i zagranicznych) na których możliwa będzie prezentacja wyników badań oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi odbiorcami wyników bądź inwestorami
  • Organizacja konsultacji z rzecznikiem patentowym
  • Zawieranie umów o zachowaniu poufności z potencjalnymi partnerami biznesowymi
  • Udział w przygotowaniu materiałów dla przedsiębiorców
  • Współpraca z brokerami Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii w zakresie przygotowania i prezentacji oferty członków Konsorcjum podmiotom współpracującym z PACTT
  • Prowadzenie bazy podmiotów otoczenia gospodarczego członków Konsorcjum
  • Przeprowadzenie audytu rozwiązań technologicznych, zgłoszeń patentowych i patentów wytworzonych w ramach „Inkubatora innowacyjności 4.0” w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytucie badawczym,
  • Poszukiwanie partnerów biznesowych do wspólnych projektów badawczych i wdrożeniowych oraz powoływanie konsorcjów naukowo-przemysłowych - także na poziomie międzynarodowym,
  • Poszukiwanie odbiorców dla technologii opracowanych w ramach „Inkubatora innowacyjności 4.0” w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytucie badawczym
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów w zakresie komercjalizacji projektów naukowych i transferu technologii pracowników naukowych.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, odbyte staże oraz doświadczenie zawodowe,
  • Oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie w zakresie niezbędnym do postępowania konkursowego, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 poz.1781)".

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do dnia 18 czerwca 2021 r. za pomocą przycisku "aplikuj".

Informujemy, że nawiążemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kadra zarządzająca, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Biuro / Dokumentacja