Brand Marketing Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Brand Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie wspomagała w codziennej pracy Brand Managera odpowiadającego za kluczowe kategorie produktowe naszego Klienta i uczestniczyła zarówno w projektach lokalnych i międzynarodowych. Szukamy osoby kreatywnej i nastawionej na rozwój, doskonale odnajdującej się w pracy analitycznej.

Zadania:

  • Wspieranie zespołu i Brand Managera w codziennym zarządzaniu markami;
  • Wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu wypracowanych strategii komunikacji;
  • Kontakt z zewnętrznymi agencjami kreatywnymi;
  • Koordynacja w zakresie produkcji materiałów POS wspierających sprzedaż;
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych;
  • Przygotowywanie prezentacji promocyjnych;
  • Opracowywanie innowacyjnych ścieżek dotarcia do konsumentów;
  • Wsparcie administracyjne działu.

Wymagania:

  • Kierunkowe wykszałcenie (marketing, zarządzanie),
  • Staż w dziale marketingu lub trade-marketingu, idealnie w międzynarodowej firmie,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w dziale marketingu w międzynarodowej firmie FMCG,
  • Hybrydowy system pracy,
  • Możliwości rozwoju i samodzielność,
  • Umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.