Opis stanowiska pracy

Poszukiwany, poszukiwana - Brand Manager - doskonale rozpoznawalne marki alkoholi premium

Informacje o kliencie

Nasz klient to producent alkoholi premium, którego marki zyskały uznanie na całym świecie, wielokrotnie wygrywając najbardziej prestiżowe rankingi w branży.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za definiowanie i realizację strategii rozwoju wybranych marek we wszystkich kanałach sprzedaży na rynku polskim
  • Optymalizacja sprzedaży, komunikacji i marży w ramach uzgodnionych budżetów
  • Aktywna współpraca z zespołem handlowym, marketingiem regionalnym oraz zespołami globalnymi, mająca na celu dostosowanie właściwej strategii do potrzeb rynku
  • Identyfikowanie obecnych i przyszłych możliwości rynkowych w zakresie konsumentów, komunikacji i kanałów sprzedaży
  • Ścisła współpraca z partnerami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Doświadczenie w roli Brand Managera w międzynarodowej organizacji (doświadczenie w pracy z markami premium będzie atutem)
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu wieloaspektowej analizy badań rynkowych i konsumenckich
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym - codzienna współpraca w międzynarodowym środowisku
  • Silne umiejętności społeczne wykorzystywane do skutecznego zarządzania i rozwijania relacji na wszystkich poziomach
  • Chęć do inicjowania działań, podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności
  • Bardzo dobra umiejętność prezentacji

Oferujemy

  • Udział i realny wpływ na strategię rozwoju marek premium na rynku polskim
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media