Hays Poland

Brand Manager

Katowice
Katowice
NR REF.: 1176466

Dla naszego klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy medycznej, którą tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko – Brand Managera.

 Praca w siedzibie w Katowicach lub zdalna

 Główne zadania tej roli to:

  • Planowanie i koordynacja pracy przy kampaniach digital
  • Współpraca z agencją przy tworzeniu planu kampanii digital
  • Koordynacja działań agencji SEO
  • Obsługa strony strony internetowej
  • Koordynacja działań związanych z przygotowywaniem materiałów reklamowych
  • Obsługa social media
  • Koordynacja obsługi narzędzi dot. opinii klientów
  • Analiza działań konkurencji

Wymagania wobec kandydatów:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy działań marketingowych
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Znajomość obszaru digital i performance marketingu
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Kreatywność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Praktyczna znajomość CMS WordPress (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dobrze rozwijającej się firmie medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Możliwość pracy zdalnej dla osób mieszkających poza Aglomeracją Śląską
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy