Brand Manager OTC - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brand Manager OTCMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie grupą produktów OTC z obszaru cold & flu
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla powierzonych produktów
  • Tworzenie komunikacji konsumenckiej (ATL, BTL, digital, social media)
  • Przygotowywanie komunikacji dla lekarzy i farmaceutów
  • Planowanie i realizacja budżetów promocyjnych poszczególnych produktów
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizy i syntezy danych z różnorodnych źródeł
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon służbowy, itp.)
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.