Board Assistant with fluent English and Russian (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie w codziennej pracy Zarządu oraz koordynowanie pracy całego biura.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Asystenta/ki Zarządu z biegłą znajomością języka angielskiego oraz rosyjskiego.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • Koordynowanie oraz organizowanie spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych
  • Przygotowywanie bieżącej dokumentacji (pism, instrukcji) w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie
  • Koordynowanie oraz zarządzanie pracą biura
  • Uczestniczenie w spotkaniach, tworzenie minutek
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, klientami zagranicznymi i urzędami
  • Wspieranie komunikacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi pracownikami firmy
  • Tworzenie prezentacji w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim
  • Opracowywanie zestawień i raportów

Profil kandydata

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki lingwistyczne)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju kompetencji językowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page