Blockchain Developer / Analityk ds. bezpieczeństwa IT

Warszawa, mazowieckie

Accenture Technology

Opis stanowiska pracy

What will you do?

  • Participate in the implementation of interesting projects for large Polish and international IT security clients. Your tasks will include:
  • designing and creating solutions based on modern technologies, including blockchain
  • integration of existing solutions through API programming interfaces
  • analysis of the source code of the application
  • analysis and definition of security requirements for applications and systems
  • preparation of application security reports, cooperation with programmers

What we expect from you?

  1. ability to collect and analyze functional requirements solutions
  2. programming skills in the following technologies: Python / Java / Go, Javascript, CSS / HTML
  3. programming skills using REST / RPC (SCALA 5)
  4. basic knowledge of issues related to digital signature and PKI infrastructure

Wymagania

Additional advantage will be:

  • RegEx / Bash / Powershell
  • Knowledge of blockchain technologies like Hyperledger / Etherneum / Multichain

What we can offer you?

  1. access to the most modern IT security solutions
  2. professional trainings (available in Poland or abroad) and acquisition of key market certificates
  3. ability to participate in international projects
  4. competitive benefits package: e.g. private healthcare, additional insurances, lunch vouchers, sport packages.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych... technologii i outsourcingu. Ponad 223 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. W roku finansowym zamkniętym 31 sierpnia 2010 roku, Accenture osiągnęło przychody netto sięgające 21,6 miliarda dolarów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie: www.kariera.accenture.com

Accenture to praca zespołowa i współpraca - zarówno z naszymi klientami, jak i z olbrzymią grupą utalentowanych specjalistów, w naszej organizacji. Specjaliści ds. technologii w Accenture to pasjonaci sektora IT, którzy dostarczają innowacje i umożliwiają klientom osiągnięcie wysokiej efektywności, przewidując przyszłe trendy i wymyślając kolejne, najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. A zatem nieważne, czy poszukujesz szczytu technicznej specjalizacji czy szerszego doświadczenia – w Accenture na pewno będzie to możliwe.

Specjaliści ds. technologii znajdą w Accenture satysfakcjonująca pracę w czterech głównych obszarach działalności. Są to: konsulting, programowanie i wdrożenie rozwiązań technologicznych, stanowiska technologiczne w outsourcingu oferowanym przez Accenture oraz stanowiska technologiczne wewnątrz organizacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy