Biznes Partner Działu Operacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest jedna z największych sieci detalicznych. W związku z dalszym rozwojem struktur poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Biznes Partnera Działu Operacji

Biznes Partner Działu OperacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie Działu Operacyjnego spółki
  • Zbudowanie kultury nastawionej na maksymalizację efektywności Działu, opartej o kluczowe wskaźniki efektywności (KPI)
  • Stworzenie dla Zarządu spółki centralnego punktu pozyskania pełnej informacji na temat efektywności sieci sklepów w aspekcie zarówno finansowym jak i operacyjnym
  • Identyfikacja KPI oraz budowa sprawnego systemu ich raportowania
  • Wsparcie Działu Rozwoju, odpowiedzialnego za rozbudowę sieci naszych sklepów, w analizach rekomendacji w zakresie otwarć sklepów w nowych lokalizacjach
  • Zapewnienie terminowości i jakości przygotowywanych raportów

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w finansach (kontroling/analizy biznesowe/analizy strategiczne/doradztwo)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej
  • Wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: finanse, bankowość, rachunkowość, zarządzanie)
  • Doświadczenie w pracy na bazach danych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych oraz umiejętności podsumowania przeprowadzanych analiz
  • Wysokiej motywacji do samodzielnego zarządzania powierzonym obszarem, wyszukiwania obszarów do optymalizacji, wdrażania zarekomendowanych i zaakceptowanych rozwiązań
  • Mobilność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.