Hays Poland

BI Manager

Warszawa
BI Manager
Warszawa
NR REF.: 1158707

Dla międzynardowej firmy z siedzibą w Warszawie poszukujemy osoby na rolę BI Manager.

Forma współpracy - umowa o pracę / b2b

Kluczowe zadania:

  • Nadzór nad realizacją prac zespołu Data Processing,
  • Nadzór nad realizacją kluczowych procesów związanych z przetwarzaniem danych w organizacji,
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań raportowych (w zakresie baz danych, hurtowni danych, Business Intelligence),
  • Rozwój obszaru zarządzania danymi w organizacji,
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w zakresie nadzoru nad przetwarzaniem danych oraz projektowaniem rozwiązań raportowych,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji projektów,
  • Rozwój obszaru AI / machine learning w organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenia w budowie i rozwoju kompleksowych platform Business Intelligence,
  • Znajomości narzędzi ETL oraz tematyki hurtowni danych,
  • Dobrej znajomości MS SQL Server oraz narzędzia SSIS popartej odpowiednim doświadczeniem,
  • Dobrej znajomości Power BI,
  • Znajomości platformy danych Azure,
  • Doświadczenia we współpracy z dostawcami zewnętrznymi (vendor management),
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz komunikacyjnych.
  • j. angielski B2

Mile widziane:

  • Znajomość obszaru data science, w szczególności w zakresie budowy modeli machine learning

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland