Hays Poland

BI Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129067

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: BI DEVELOPER

Lokalizacja: WARSZAWA (OCHOTA)
STAWKA: 90 - 100 PLN/h (w zależności od doświadczenia i kompetencji)

Zakres obowiązków obejmuje:
  • projektowanie modeli baz danych,
  • implementację narządzi ETL/ELT oraz zapytań w języku SQL,
  • analizę i optymalizację istniejących rozwiązań,
  • dbałość o jakość dostarczanych produktów oraz identyfikację i rozwiązywanie błędów.
  • pracę z klientami w celu ustalenia i doprecyzowania wymagań,
  • współpracę z zespołami programistów i integrację źródeł danych różnego pochodzenia
  • budowanie oraz powdrożeniowe utrzymywanie interaktywnych raportów Tableau

Wymagania:
  • 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w Oracle SQL oraz PL/SQL
  • dobra znajomość tematyki relacyjnych oraz wielowymiarowych baz danych, zagadnień optymalizacji kodu pod kątem wydajności
  • zdolność analizy danych i umiejętnością wyciągania wniosków
  • znajomość funkcji analitycznych w Oracle
  • doświadczenie w integracji różnorodnych źródeł danych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność nawiązywania współpracy w zespole

Mile widziane:
  • znajomość tabel słownikowych (wewnętrznych) i wbudowanych pakietów Oracle
  • doświadczenie w pracy z Tableau, Maven, Spring Boot, Docker, CI/CD
  • znajomość SAP BW, SAP jak również Linux oraz bash
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi oraz poznawania nowych technologii
  • programowanie w języku Java

Oferujemy współpracę w oparciu o B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy poprzez pracę przy projektach z nowoczesnymi technologiami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland