Hays Poland

Azure Expert

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111539

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Lublin, Poznań
Forma zatrudnienia: B2B

Zadania:

  • konfiguracja i zarządzanie Release Pipelines,
  • konfigurowanie i zarządzanie usługami Azure,
  • zarządzanie uprawnieniami usług,
  • umiejętność konfiguracji peeringów pomiędzy VNETami,
  • współpraca z programistami i personelem zarządzania produktami, aby zapewnić wysoką jakość.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość platformy Azure (Microsoft Azure ARM Templates,Windows PowerShell, Microsoft SQL Server, Visual Studio Team Services),
  • praktyczna znajomość koncepcji CI/CD,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury sieciowej,
  • bardzo dobra znajomość usług (Azure Active Directory, Resource groups, KeyVault, Service Fabric, Data Warehouse).

Oferujemy:

  • rozwojowy projekt dla klienta z branży lotniczej,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • praca z nowymi technologiami,
  • benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach: m.in. Medicover, Multisport,
  • zatrudnienie w oparciu o B2B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland