Automatyk - Programista PLC

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem Działu Technicznego poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Automatyk - Programista. Nowy pracownik będzie członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za wdrażanie nowych maszyn oraz modyfikację już istniejących.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rokrocznie zwiększa swoje udziały na rynku Polskim. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest ok. 30km na zachód od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie nowych maszyn produkcyjnych w obszarze całego parku maszynowego;
  • Prowadzenie projektów mających na celu poprawę stopnia automatyzacji zakładu produkcyjnego;
  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn poprzez realizację planów prewencyjnych;
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i montażowych;
  • Przezbrajanie linii oraz udział w pracach modernizacyjnych;
  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych;
  • Opracowywanie i aktualizację dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanika, automatyka, budowa maszyn);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (obsługa i programowanie sterowników);
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych i mechanicznych);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV E.

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page