Atlassian Administrator

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Do nowego projektu w firmie będącej światowym liderem w przetwórstwie żywności, poszukujemy Administratora Atlassian.  Działania firmy skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych zadań administracyjnych narzędzi Atlassian, w tym tworzenie kopii zapasowych danych, przydzielanie dostępu i aktualizacja systemu
  • Konfiguracja, rozwój i wsparcie administracyjne w całym pakiecie narzędzi SDLC( JIRA Confluence, Bitbucket i Bambus)
  • Rozumienie bieżących procesów, identyfikacja luki i zbieranie wymagań w celu opracowania niestandardowych aplikacji lub projektów
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami wewnętrznymi (m.in. programistami, architektami)
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom dla różnych grup korzystających z komponentów Atlassian w całej firmie

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej (praca w biurze raz na jakiś czas, w razie potrzeby)

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • 3 lata doświadczenia w administrowaniu i/lub rozwijaniu pakietu       produktów Atlassian
  • Doświadczenie w programowaniu lub projektowaniu systemu
  • Doświadczenie z SDLC
  • Doświadczenie w analizie danych  i skryptowaniu automatyzacji
  • Rozumienie architektury systemu i zależności integracyjnych
  • Rozumienie projektowania baz danych, zapytań SQL
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (preferowane Scrum)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media