Asystentka Zarzadu/ Manager Biura

Universal Experts

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiazków i odpowiedzialności:

  • profesjonalne prowadzenie biura, dbalość o dobry wizerunek firmy i jej reprezentacja
  • administracja; min. prowadzenie i rejestrowanie korespondencji przychodzacej i wychodzacej,
  • organizacja i koordynacja spotkań oraz podrózy slużbowych (delegacji zarzadu oraz wspołpracowników)
  • sporzadząnie różnych raportow min. z delegacji służbowych, przygotowywanie prezentacji i innych dokumentów firmowych np.umowy, zamówienia, faktury
  • wsparcie działąń marketingowych, sprzedażowych i ogólno zarzadczych (min. analizy rynków potencjalnych klientow, dostawców i konkurencji)
  • ogólne zadania związane z kadrami (planowanie pracy, przyjmowanie wniosków urlopowych, przygotowanie ogłoszeń, szkolenia, statystyki etc..)
  • wsparcie w zakresie kontrollingu finansowego - prowadzenie budzetów wydatków ogólnych oraz dotyczących projektów
  • współpraca z księgowościa; bieżace przekazywanie dokumentów finansowych

Wymagania od kandydatów:

  • biegla znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany drugi jezyk obcy)
  • ukonczońe studia kierunkowe
  • praktyczna znajomość obslugi programow Word, Outlook, Excel, PowerPoint
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejetność sprawnej komunikacji oraz współpracy, dyskrecja
  • talent organizacyjny i zdolności analityczne
  • gotowość do samodzielnej realizacji zadań oraz przejęcia odpowiedzialności za nie
  • wysoki poziom motywacji, elastyczność oraz nastawienie na sukces

Nasza oferta:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pełna ciekawych wyzwań praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • współpraca przy prestiżowych projektach
  • mozliwość szybkiego rozwoju oraz awansu

Prezentacja firmy

Unique and smart solutions –new technologies – diverse project fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja