Asystentka Prezesa

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1168338

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości poszukujemy obecnie osoby na nowe stanowisko w organizacji Asystentki Prezesa.

 Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • wsparcie Prezesa w codziennych zadaniach
  • Wsparcie kadry zarządzającej w kwestiach administracyjnych
  • zarządzanie kalendarzem (planowanie, wyznaczanie priorytetów i organizowanie telekonferencji, wideokonferencji, spotkań biznesowych)
  • udział w przygotowywaniu spotkań Zarządu
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych również zagranicznych
  • zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentacji i korespondencji
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, podsumowań, zestawień, weryfikacja dokumentów
  • koordynacja procesu podpisywania dokumentów
  • rozliczenia wydatków

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obycie biznesowe, profesjonalizm, chęć działania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - B2/C1
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel
  • osobę na tym stanowisku powinny cechować samodzielność, proaktywność, wielozadaniowość, umiejętność wyznaczania priorytetów, oraz pracy pod presją czasu,
  • idealnym kandydatem będzie osoba otwarta na rozwój stricte na stanowisku Executive Assistant

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub współpracę w oparciu o model B2B.
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w eleganckim biurze w dogodnej lokalizacji – ścisłe centrum Warszawy.
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego- konwersacje z lektorem.
  • Treningi personalne
  • Dofinansowanie do karnetu na siłownie
  • Dodatkowy pakiet szkoleń.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland