Asystent(ka) Księgowości/Młodsza(y) Księgowa(y) - 1/2 etatu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać Główną Księgową w codziennych obowiązkach księgowych.
Jest to idealna okazja na rozwój oraz wykorzystanie w praktyce ugruntowanej wiedzy dla osób, które mogą przeznaczyć 20 h/tygodniowo na rozwój kompetencji.

Firma oferuje elastyczność co do godzin (dni) pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki(a) Księgowości/Młodszej(ego) Księgowej(go).

Wymiar czasu pracy to 1/2 etatu.

Siedziba pracodawcy mieści się w Jankach (przy węźle S8)

Opis stanowiska

  • Weryfikowanie i dekretowanie dokumentów
  • Księgowanie dokumentów
  • Wysyłanie faktur do partnerów biznesowych
  • Wsparcie w rozliczeniach pracowniczych
  • Przygotowywanie zestawień w Excelu dla Zarządu (analiza kosztów np. paliwa itp.)
  • Wsparcie w rozrachunkach z kontrahentami
  • Analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych,
  • Aktywny udział w wewnętrznych projektach firmowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) bądź studenci ostatnich lat tych kierunków
  • Pierwsze doświadczenia w pracy w działach księgowych/finansowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna
  • Bonus roczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page