Asystentka Biura

Warszawa Wilanów, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • zadania administracyjne usprawniające funkcjonowanie biura
  • obsługa centrali telefonicznej
  • koordynacja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa gości i zarządzanie kalendarzem spotkań
  • dbanie o estetykę biura
  • wsparcie asystenckie dla innych działów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (chętnie studenci studiów zaocznych)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • ekscytujące wyzwania w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośredniego przez pracodawcę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz certyfikaty techniczne
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy stacji Metro Wilanowska oraz zaawansowane narzędzia pracy
  • bezpłatny lunch w biurze, napoje, owoce i przekąski
  • darmowe lekcje j. angielskiego i j. duńskiego
  • pakiet benefitów (Opieka medyczna, Karta Multisport, Ubezpieczenie za życie)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Praca dla studenta