Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna sekretariatu,
- bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych,
- prowadzenie rejestrów korespondencji i faktur,
- zapewnienie i koordynacja sprawnego obiegu dokumentów oraz informacji w Spółce,
- przygotowywanie dokumentów- pism, zestawień, raportów,
- obsługa klientów Spółki (telefoniczna, elektroniczna i bezpośrednia),
- zamawianie materiałów biurowych i spożywczych,
- dbanie o wizerunek Spółki.

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- umiejętność redagowania pism,
- wysoka kultura osobista,
- rzetelność, samodzielność i komunikatywność,
- zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy.

Prezentacja firmy

Lava Group S.C jest producentem i dystrybutorem upominków reklamowych o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat