EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Asystentka Biura

Od: EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-204 Warszawa

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Zadania:

• bieżąca obsługa recepcji / przekazywanie połączeń / aktualizacja list telefonicznych

• prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie / archiwizacja dokumentów

• wysyłanie korespondencji na poczcie / współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami

   usług

• zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i reklamowych

• przygotowanie korespondencji, pism firmowych i zestawień na potrzeby zarządu /

   dyrekcji

• umawianie i organizowanie spotkań firmowych (z klientami / pracownikami itp.)

• opieka nad gośćmi, organizacja pobytu gości w firmie

• prowadzenie i/lub nadzór nad prowadzeniem ewidencji przebiegu samochodów

  firmowych

• organizowanie okresowej konserwacji sprzętów biurowych, nadzór nad firmą

   sprzątającą

• budowanie dobrego wizerunku firmy / dbanie o estetyczny wygląd biura

• wspieranie innych osób z działu administracji / zastępstwa urlopowe

• inne zadania według bieżącego zapotrzebowania

Nasze wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego

• wykształcenie wyższe, minimum licencjackie

• umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych

• umiejętność pracy pod presją czasu / doskonałe zdolności organizacyjne

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• dokładność i zaangażowanie w realizację zadań, otwartość, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

• pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

   i indywidualne, karta lunchowa

• kurs języka niemieckiego

• przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.