Asystentka (Asystent) / Office Manager

Moment Media Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prace biurowe i asystenckie
• Realizowanie zadań oraz współdziałanie z podwykonawcami
• Tworzenie dobrej atmosfery
• Praca w stałych godzinach w dni robocze od 9 do 17.30

Zapewniamy:

• Możliwość samorealizacji
• Doskonalenie zawodowe i personalne
• Wysokie stałe wynagrodzenie
• Dowolnie skonfigurowany pakiet socjalny dostosowany do oczekiwań

Proces Rekrutacji - wymagania:

• CV wraz z aktualnym (nie starszym niż 1 rok) dowolnym zdjęciem bez filtrów oraz opis ewentualnej konfiguracji pakietu socjalnego (np. siłownia, dentysta, opieka medyczna, kino, ubezpieczenie, kursy itp.). Chcemy też wiedzieć co Państwa motywuje do pracy, więc prosimy o kilka zdań na ten temat.
• Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. W przesłanej wiadomości z zaproszeniem poinformujemy o sposobie przygotowania się do rozmowy.
• Po wybraniu kandydata lub kandydatów zaproponujemy ostateczne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Od kandydatki i kandydata oczekujemy:

• Kultury osobistej, uczciwości, lojalności oraz umiejętności interpersonalnych
• Samodzielności i chęci do pracy
• Znajomości pakietu Office
• Szerokich zainteresowań
• Znajomości języka obcego, znajomość jęz. rosyjskiego jest dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Od ponad 5 lat zajmujemy się rozwijaniem kreatywnych pomysłów i budowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta