Asystent Zarządu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, globalnej firmy i lidera w swojej branży, poszukujemy Asystenta Zarządu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma spedycyjna. Połączenie globalnej i nowoczesnej korporacji, z rodzinną i serdeczną atmosferą.

Opis stanowiska

* Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów pomiędzy sekretariatem a pozostałymi jednostkami organizacji,
* Rejestrowanie i archiwizacja dokumentów,
* Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Dyrektorem i pozostałymi jednostkami organizacji,
* Prowadzenie prac biurowych związanych z funkcjonowaniem biura Zarządu
* Obsługa asystencka Członków Zarządu,
* Organizowanie spotkań i podróży biznesowych,
* Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji wg potrzeb Zarządu

Profil kandydata

* 1-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
* Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
* Inicjatywna i doskonała organizacja pracy własnej,
* Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,
* Wysoka kultura osobista i otwartość na klienta wewnętrznego,
* Doskonałe umiejętności interpersonalne,
* Znajomość pakietu MS Office,
* Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* Atrakcyjny pakiet benefitów,
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page