Asystent w dziale projektowym BIM

Warszawa, mazowieckie

Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • jesteś studentem IV. lub V. roku na kierunku związanym z branżą budowlaną,
  • znasz programy AutoCad oraz Revit ,
  • komunikacja w j. angielskim lub j. niemiecki nie stanowi dla Ciebie bariery,
  • dysponujesz ok. 30 h tygodniowo,
  • masz zapał, jesteś odpowiedzialny i otwarty na rozwój w firmie, która jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie

To szukamy właśnie Ciebie do zadań związanych z:

  • tworzeniem branżowych modeli 3D,
  • przygotowywaniem i generowaniem dokumentacji 2D na podstawie modelu 3D,
  • opracowywaniem planów, przekrojów i szczegółów w modelu BIM o różnej złożoności technicznej,
  • dokonywaniem przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej

Oferujemy Ci w zamian:

  • praktykę w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży,
  • zdobycie doświadczenia i nowych kwalifikacji,
  • umowę zlecenie na okres min. 3 miesięcy,
  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia,
  • bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Experta
  • możliwość dopasowania godzin pracy do planu zajęć na uczelni

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów ... budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl,
www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca dla studenta , Praca Budownictwo / Praca na budowie