Asystent w dziale księgowym

New Ursa Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale księgowym.

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • wsparcie zespołu księgowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientem

Oczekiwania:

  • znajomości przepisów podatkowych
  • dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem anglojęzycznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane)
  • znajomość programu SAP (mile widziana)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery
  • liczne szkolenia
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • możliwość nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

New Ursa Sp. z o.o. powstała w 2014 roku na bazie Marki NEW. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta