Asystent w Dziale Handlowym / Customer Service

Resinex Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz zespół handlowy poszukuje osoby, której zadaniami będą:

· wsparcie pracowników mobilnych w codziennych zadaniach związanych z realizacją zamówień

· komunikacja w j.angielskim z oddziałami w innych krajach

· kontakt z klientami i dostawcami – email, telefon

· współpraca z logistyką i działem finansowym w ramach nadzoru nad zamówieniami

· kontrola stanów magazynowych

Wymagania

Nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku - z przyjemnością wdrożymy Cię w nowe obowiązki.
Ważne za to są:

· licencjat lub ukończone studia wyższe (mile widziani absolwenci uczelni o kierunku chemicznym lub pokrewnym)

· komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

· umiejętności pracy zespołowej, zaangażowanie, entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktów

· systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Resinex jest wiodącym europejskim dystrybutorem tworzyw sztucznych. W sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna; możliwość rozwoju – szkolenia techniczne, handlowe, umiejętności miękkich
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta